Skip to content Skip to footer

Selçuk Balcı Menajeri

Selçuk Balcı

Selçuk Balcı Kimdir?

Son dönemlerin en çok merak edilen sorusu Selçuk Balcı kimdir? Karadeniz’in sevilen sanatçısı Selçuk Balcı, 4 Temmuz 1988 tarihinde Rize'nin Çayeli ilçesinde dünyaya gelmiştir. Işık Prodüksiyon ortağı olan Selçuk Balcı, Türk halk müziği sanatçısıdır. İlk öğretimini doğduğu şehirde tamamlamıştır. İlköğretimi bitirdikten sonra ailesiyle birlikte Ankara'ya yerleşmiştir. Çocukluğundan beri bağlama çalmasına rağmen lise yıllarında kemençeye merak saran karadenizin sevilen sanatçısı Balcı, birçok Karadenizli sanatçıya da kemençe çalarak eşlik etmiştir.

Selçuk Balcı'yı aşağıdaki sosyal medya hesaplarından takip edebilirsiniz:

Selçuk Balcı Menajeri

Hasan Işık (Selçuk Balcı Menajeri)

Selçuk Balcı’nın menajerliğini Işık Prodüksiyon "Hasan Işık” yapmaktadır. Sanatçının her türlü etkinlik ya da konserlerini Hasan Işık organize etmektedir. Selçuk Balcı menajerinin iletişim numarası; +90 543 794 04 14 bu şekildedir. Selçuk Balcı’nın menajeri Hasan Işık’tan yurt dışı etkinlikleri de dahil olmak üzere tüm soru ve çözümler için iletişime geçebilirsiniz. Selçuk Balcı’nın, 2011 yılında "Kalan Müzik” etiketiyle “Patika” isimli ilk albümünü çıkarmıştır. 2 yıl aranın ardından, 2013 yılında “Mila” isimli ikinci albümünü yine "Kalan Müzik” etiketiyle dinleyicileriyle buluşturmuştur. Sonraki albümü “Felamur” 2016 yılında müzik marketlerinde yerini almayı başarmıştır.

0543 794 04 14 telefon numarası üzerinden Selçuk Balcı Menajeri olan Hasan IŞIK ile her türlü organizasyon/etkinlik teklifi için iletişim kurabilirsiniz.

 

Selçuk Balcı Menajerlik hizmetini yürüten şirket Işık PRODÜKSİYON olmakla birlikte menajeri Hasan IŞIK‘tır.

 

Konser, organizasyon, etkinlik ve önemli günler için sahne ücretleri konum/zaman/organizasyona göre değişmektedir. Bilgi almak için telefon : +90 543 794 04 14 (Hasan Işık) üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Selçuk balcı menajeri

Organizasyon/Konser teklifleriniz için iletişime geçebilirsiniz.